زندگی و تحصیل

Screen Shot 2015-10-18 at 12.55.15 PM

کالج های موسسه فرشمن در محیط هایی سرسبز و زیبا قرار گرفته اند. سوپرمارکت ها، فروشگاه ها، ساختمان های پزشکان، داروخانه ها و غیره در نزدیکی ساختمانهای کالج موجود میباشند. دسترسی به کلان شهرها مانند کلن، دوسلدورف، دویسبورگ، دورتموند و غیره با وسایل نقلیه عمومی که برای دانشجویان رایگان میباشد، ممکن میباشد.

دانش آموزان در آپارتمان های مبله کالج ساکن میشوند. اتاق خواب شامل تخت، میز، صندلی و کمد لباس میباشد. آشپزخانه آپارتمان ها دارای یخچال و فریزر، گاز و فر میباشد. ماشین لباسشویی و خشک کن نیز برای استفاده دانش آموزان موجود است.

با کمک تیم اجتماعی ما، برای دانش آموزان مشکلی در کشور آلمان باقی نخواهد ماند. تمامی مسائل اولیه دانش آموزان مانند باز کردن حساب بانکی، ثبت نام در شهرداری، مسائل پزشکی و بیمه درمانی توسط تیم اجتماعی انجام خواهد شد.

از آنجایی که برای بسیاری از دانش آموزان این اولین تجربه زندگی مستقل میباشد، موسسه فرشمن خود را متعهد میداند که به دانش آموزان جهت تسهیل زندگی آنان کمک کند.

به همین منظور، در هفته اول برای دانش آموزان کلاس های معرفی برگزار میشود. دانش آموزان فرصت خواهند داشت تا با دانش آموزان کشور های دیگر، محیط و ساختمان کالج، کلاس ها، کشور آلمان، مردم و فرهنگ آلمان و مهارت های برقراری ارتباط آشنا شوند.

علاوه بر این، در هفته اول، به دانش آموزان طریقه تمیز نگاه داشتن اتاق ها، شستشوی لباس ها، سیستم مواد دور ریختنی و جداسازی آنها در آلمان و راهکارهای ذخیره انرژی آموزش داده میشود.

حضور دانش آموزان از کشورهای مختلف، نقش مهمی در جهانی شدن دیدگاه دانش آموزان ایفا میکند. تیم ما فعالیت های اجتماعی و ورزشی بسیاری برای دانش آموزان در نظر گرفته است; مانند:

-لیگ فوتبال و بسکتبال         -سفر به شهرهای دیگر اروپا مانند پاریس

-جشن های کریسمس           -روز مخصوص خلاقیت و هنرهای فردی و …

برای این که دانش آموزان دوره کالج را با موفقیت پشت سر بگذارند، ما کلاس های تقویتی مانند ریاضی، فیزیک و آموزش تلفظ صحیح  را برگزار میکنیم.

تیم اجتماعی ما همیشه جوابگو و آماده کمک به مسائل دانش آموزان میباشد. دانش آموزان میتوانند تمامی مسائل خود را با تیم آموزش دیده و حرفه ای ما در میان بگذارند. در صورت بروز هرگونه حادثه، تیم ما با شماره تلفن ضروری در هر زمانی قابل دسترس خواهد بود.